News&Diary #5

23. března 2013 v 20:53 | Ketly |  News&Diary
Edit 24.3.2013 22:06 - V pondělí 25.3. - tedy zítra - a v úterý 26.3. tu s největší pravděpodobností nebudu. Prosím omluvte mě. Zítra mám na škole Den otevřených dveří a ještě mám tunu věcí do školy a v úterý mám fakt na spěch. Jako odměnu ve středu zveřejním galerii. Už by měla být hotová a vy konečně budete mít možnost uvidět tu nádheru od Dexie! Děkuji vám za pochopení :) Ketly

Zdravím :) Dneska se neobjevily žádné novinky, tak aspoň přidám nějaký random ze života. V cirkuse jsem si to neskutečně užila a jsem ráda, že jsem tam nakonec šla. Sice jsem si zapomněla doma brýle, takže jsem se pořád jako idiot ptala kamarádky vedle mě s čím to tam žonglují. Asi jsem se zamilovala do Číňanů. Ty akrobati byli prostě tak úžasní, že nejde je nemilovat. Mohla bych se na ně dívat každý večer. Ale největší dojem na mě zanechal konec. Hrozně mě naštvalo, že lidé odcházeli z haly už před koncem, jako kdyby k nim neměli vůbec žádnou úctu. Říkala jsem si, že oni jsou asi taky tak ohební, že si dovolí odejít dříve a ani nezatleskat na konci jen kvůli tomu, že se pak nechtějí mačkat v davu. Takové lidi bych profackovala. Ale teď když si na to vzpomenu, tak bych si dala facku i sobě. Na konci jsem měla chuť tleskat ve stoje, ale moje kamarádky byly rychlejší. Nikdo jiný kromě nás tam snad netleskal ve stoje a mě to přišlo nesmírně trapné. Tak jsem své kamarádce řekla: "Není to trapný?" A ona mi řekla: "Ne, není to trapný. Je to kurva můj názor." Pak jsem oněměla a zvedla se. Neskutečně jsem se styděla. Já, která je vždycky za tu chytrou a říká věci, kterým ostatní nerozumí, vypustí z pusy větu, jestli to náhodou není trapný. Já, která jde přes mrtvoly, bojuje do úplného konce a nikdy se nevzdává. Já, která by nejraději objala každého člověka a řekla mu, jak moc ho miluje za to už jen proto, že je to člověk. Já, která by vykoupila celé knihkupectví a přečetla si každičkou knížku jen proto, že každý si zaslouží uznání. Já, která by se pro ostatní roztrhla a obětovala vše, co má. Já, která vždycky prosazuje svůj názor nehledě na ostatní. Stydím se, opravdu se stydím. Asi mě v tu chvíli posedlo zlo a ukázalo se to moje horší já. Nejdřív bych lidi profackovala za to, že odcházejí dříve a pak řeknu, jestli to náhodou není trapný. Je mi ze mě zle. Možná si to akorát moc beru, ale já jsem zásadový člověk, který má přesně vymezená pravidla a meze, které se dodržují a nepřekračují.

Aby toho nebylo málo, ta jsem včera na Festivalu vědy a techniky nic nevyhrála. Neskutečně mě to naštvalo, opravdu hodně. Přesně jak zpívá Tomáš Klus: "Za co, pane bože, za co? Za čtyři roky v prdeli." Doslova a do písmene. Lépe bych to neřekla. Člověk se jak magor čtyři roky dře a maká na něčem, co nakonec vyšumí do éteru. Potřebuji si dát pauzu ode všeho přemýšlení. Připadá mi, že jsem všechno ztratila, prohrála, zahodila. Recitační soutěž jsem prohrála, v Olympiádě z Českého jazyka jsem skončila čtvrtá a půl bodu, Krajské kolo matematické olympiády se mi nepovedlo (když si řeknete, že jste 10. nejlepší matematik v kraji, tak to nezní zase tak špatně, ale pro mě to je hrozné), Festival vědy a techniky jsem prohrála... A můžu vyjmenovávat dál a dál. Sice se mi povedly přijímačky, ale co to ostatní? To je prostě v prdeli. Na druhou stranu jsem více než kdy jindy odhodlaná v úterý vyhrát tu Fyzikální olympiáda. A půjdu přes mrtvoly.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Ronnie | Web | 24. března 2013 v 20:44 | Reagovat

Se vstáváním při potlesku mám taky někdy problém. Když všichni jen tak sedí, tak je mi taky trapně a často nemám odvahu ten svůj zadek zvednout... Mimochodem přeji hodně štěstí na fyzikální olympiádě ;)

2 Jenny Jenny | E-mail | Web | 25. března 2013 v 20:07 | Reagovat

Ahoj, ačkoli máš velice pěkně spravovaný blog, nemám o spřátelení zájem - nebere mě zaměření. Pokud ke mě ale někdy znovu zavítáš, ráda navštěvu oplatím :-)

3 Coco Coco | Web | 26. března 2013 v 12:05 | Reagovat

Těším se :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama