I love Hawaii! - 29.1.2013

22. března 2013 v 17:34 | Ketly |  Blogahan - Pat's Blog 2013


Miluji Havaj!

Rád trávím čas na Havaji, protože jste tam obklopeni slavnými sportovci a herci. Jsem tím poctěn. Poznal jsem některé hráče z NFL (Národní fotbalová liga) a musím říct, že jsou opravdu skvělí. Třeba Zane Beadles a John Fox z Denveru, Chad Greenway a Toby Gerhart z Vikings, Andrew Luck z Colts&Coach. A to jsem jich vypsal jenom pár. Doopravdy jsem rád, že můžu spatřit spoustu celebrit a slavných sportovců zrovna když nepracují. Věřím, že všichni tihle lidé mají jedno společné a to jsou skvělí rodiče. Jsem si jistý, že by se toho dalo najít více, ale rodiče jsou jedni z nejpodstatnějších.

Také jsem se přimotal k natáčení seriálu Hawaii Five-O a poznal, jak to chodí. Všichni jsou na sebe milý ať už režisér, scenárista nebo třeba producent Peter - můj kamarád. Tohle je jedna ze zkušeností, které mě ujišťuje, že dobří lidé ještě existují. Na světě existuje mnoho dobrých lidí, kteří jsou známí. Jsou známí, protože jsou dobří v něčem, co se lidem líbí jako třeba film, sport, hudba. Jsem velice rád, že většina z nich je spolehlivá a zodpovědná. Těší mě to.

Další skvělá věc, kterou jsem se dozvěděl, bylo to, že v Saturday Night Live, i přes to že jsme tam nikdy nebyli pozvání a nejspíš ani nikdy nebudeme, parodovali nás a Maroon 5. Adam byl pozvaný jako host a odvedl opravdu ohromnou práci. Parodie byla úžasná, i když ze mě udělali trochu pomatence, což já nejsem, tak to byla legrace i bez sprostého popichování, jestli víte, co tím myslím.

Vystupovali jsme na zahajovací show Pro Bowl a bylo to neuvěřitelné. Teda ne naše vystoupení ale atmosféra. Tisíce Havajanů oblečených do národních oděvů vyznávali svoje tradice jako třeba tanec hula, bubnování, hraní na ukulele a další, díky kterým máme všichni Havaj tak rádi. Byla pro nás čest, že tam můžeme být.

Ten pocit když jste v něčí domovině a lidé vás přijímají jako své, mají vás rádi a lichotí vám. Zažili jsme tam opravdu krásné chvíle.

Je toho tolik, čemu musím vzdát dík. Hodně se snažím, abych nikdy nezapomněl poděkovat, ale někdy jsem tak moc unavený, že si na to prostě nevzpomenu. Jestli mě někdy zastihnete v době, kdy vám budu připomínat ukňouraného idiota, tak je to pravděpodobně pravda, ale jenom na okamžik. Normálně mám pocit, že se mi docela daří zavděčit se. Doufám, že jestli mě někdy poznáte, budete mít stejný názor.

Každopádně ti děkuji, Havaji! Děkuji, Havajané! Havaii Five-O! Národní fotbalová ligo! A také děkuji fanouškům Trainů z celého světa. Ne vždycky se cítím sebejistě a spokojeně ohledně mé práce, ale vy mě vždycky ujistíte, že jdu správnou cestou.

Teď se nacházím v New Orleans, takže už brzo budu děkovat The Talk, VH1 a spoustě dalších.

Uvidíme se brzy, Velká Británie a Nizozemsko!

S láskou, Pat

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama