Here we are... - 16.2.2013

22. března 2013 v 17:37 | Ketly |  Blogahan - Pat's Blog 2013


Sešli jsme se zde...

v tomto velice vzácném okamžiku. Co budeme dělat? Jaké překážky budeme překonávat? Jací budou naši rodiče? Budeme my jako naši rodiče? Bude sklenička poloprázdná či poloplná? Bude nám do vínku dána slabost nebo odvaha? Kým budeme?

Dnes v Glasgow jsem si myslel, že budu nucen zrušit koncert těsně před začátkem. Vlastně to vypadalo, že budu nucen zrušit celé tour. Nemohl jsem mluvit, byl jsem značně vyčerpaný a v depresi. "Někdy musíš přestat." "Život přináší zklamání." A mnoho dalších moudrostí mi usnadňuje život. Vědomí, že lidé se sjeli z celého světa, aby nás viděli a seznámili se s dalšími lidmi, kteří také milují naši hudbu, to neusnadňovalo.

Rozhodl jsem se, že raději ze sebe vydám to nejlepší, co můžu a zklamu lidi, než že ze sebe nevydám vůbec nic. Jak už to tak bývá, stal se zázrak. Možná to pro ostatní nebyl zázrak, ale pro mne ano. Zpíval jsem jednu píseň za druhou a uvědomoval jsem si, že s každým dalším tónem jsem silnější, lepší a uzdravuji se. Přísahám, že lidi v té hale ve Skotsku chtěli, abych byl zdravý a dopomohli mi k tomu. Připadalo mi, že jsem do lidí přijímal jeden dar za druhým, dokud jsem nebyl plný záře a lásky. Můžete to brát jako slabost, ale pro mě to znamenalo všechnu sílu světa a za to vám chci dát uznání, ocenit to a říct, že jsem nesmírně vděčný za každého, kdo tam byl. Děkuji, že jste mi pomohli zvládnout nejtěžší časy mé kariéry.

Noc před tím jsem se bál, že moje éra zpěváka už končí. Dnes cítím, že nic pro mě není překážkou.

Děkuji, Glasgow! Děkuji všem, kteří mě podpořili. Je to od vás odvážné. Chci také poděkovat všem vašim rodičům. Skvělá práce! Zvládli jste to!

S láskou, Pat

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Ronnie | Web | 22. března 2013 v 21:51 | Reagovat

Nádherná slova!
PS: Nedávno si mě žádala o spřátelení a já rozhodně souhlasím. Už jsem ti to psala před nějakou dobou, že určitě spřátelím, ale od té doby si se neozvala, a tak radši píšu znova ;) Jen jsem se chtěla zeptat, jestli chceš na ikonku train nebo něco jiného.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama