Seabrightrising.org - 6.12.2012

1. února 2013 v 20:01 | Ketly |  Blogahan - Pat's Blog 2012

Seabrightrising.org

S pomocí mnoha dobrovolníků a s plány do budoucna New Jersey jsme udělali něco, za co můžeme být hrdí, pro komunitu, které doopravdy potřebuje pomoc a peníze. Zavázali jsme se okrsku Sea Bright v NJ, že pomůže s nápravou jejich kdysi nádherné, ale přesto stále silné komunity. Žádná firma v NJ není schopná pracovat. 80% procent domů a čtvrtí je neobyvatelných. A celodenní hodinová práce dobrovolníků je sice neskutečná, ale to světlo na konci velice dlouhého tunelu je stále v nedohlednu. Celý Štědrý den bude na stanici VH1 běžet jedno minutový spot z okrsku Sea Bright, kde bude celá naše skupina žádat posluchače, aby přispěli, ne kvůli zisku, ale na pomoc čtvrtím a nadacím.
Všichni se jednou můžeme dostat do takovéto situace. Nějaká záloha předem jistě pomůže. Pokud se chcete jít podívat přímo do centra dění, přijeďte a pomozte lidem.
Chci Vám poděkovat za všechny nápady.
Když uděláte dobrou věc, jistě se potom budete cítit lépe. Pomohli jste nám vymyslet způsoby, jak pomoci. Můj dík patří Charlotte Nagy a fanouškům Trainů, že mají vždy tolik nápadů. Jste velká skupina plná skvělých inspirujících lidí.
Je ještě hodně věcí, co je třeba udělat, ale začali jsme skvěle.
Budu vystupovat na Today Show kolem 8:30 ráno ve čtvrtek a popovídám Vám o tom více. Znovu děkuji!
S láskou, Pat
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama