I needed that - 21.10.2012

21. října 2012 v 13:08 | Ketly |  Blogahan - Pat's Blog 2012

Potřeboval jsem to

Všechno co sem teď napíšu, bude jenom pozitivní. Procházím teď podivnou fází, kdy ztrácím nápady a kňourám jako prcek. Dobře, vysvětlím vám to.
Dávám si přestávku od toho, co teď dělám. Chci napsat nějaký povznášející příběh zpod mého tlustého břicha, způsobeného Tunou, nejlepším sushi. Chci vám předat nějaké dobré nápady a myšlenky životním a láskyplným pohledem.
Omlouvám se, že jsem občas protivný. Nikdy nemám v záměru znít nudně nebo kňučet. Jen potřebuju strávit trochu času doma, aby se věci urovnaly. Takže. Tady. Jsou.
Jít na fotbal. Na NFL. Jít na baseballový zápas Giants. Sledovat neuvěřitelné podzimní barvy, nechat se ovát svěžím podzimním větrem, vytřít prach. Halloween! Obléci se jako Cookie Monster na synovi první narozeniny. To je jen pár věcí, které chci stihnout.
To, že mnoho z vás vidím, v tomto ročním období mi dodává enrgii. Miluju to. Připomíná mi to naše začátky. Dny, kdy jsme za sebou vlekli hudební nástroje a pohřbívali ruce do kapes, zatímco nám v nějakém zkrachovalém baru mezi písničkami nadávali. Tohle je doopravdy Rocktober ne? Zní to sice chabě, ale slyšíte ten rock&roll.
Podle mě, je tohle nejlepší část roku.
Ale ještě se mi to nijak neuplatnilo. Je to vlastně jen o tom být milý a hodný, když s něčím chcete seknout. S čímkoliv. Třeba s dýňovým koláčem. Sakra! Šlehačka z koláče je na podlaze! To chci udělat.
Takže tady to máte.
Moje vyjádření pozitivity.
Chci se vás na něco zeptat.
Chystám se, že brzo začnu psát. Takže co se vám líbí na naší hudbě? Vysvětlím to…
Co cítíte, když posloucháte Trainy a co očekáváte, že tyhle pocity změní? Ujasnil jsem to? Pravděpodobně ne. Zkusím to znovu.
Když posloucháte naši písničku, co si z ní odnesete? Co je ta "věc", které vás přiměje tu písničku znovu poslouchat?
Dobře. Pište!
Díky.

S láskou, Pat

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama