My relationship with ….life - 8.8.2012

20. října 2012 v 17:10 | Ketly |  Blogahan - Pat's Blog 2010


Můj vztah s... životem

Připadá mi to, jako by mě to tam navždy chtělo zatáhnout, ale jsem doopravdy rád, že to bude zrovna tam. Na tomhle místě nenávidění vyšlo z módy. Tolik let jsem strávil tím, že jsem žárlil na to, co mají ostatní, co splnili, co udělali, čím se stali… a všechno to další svinstvo. V době kdy jsem žárlil, jsem posílal "vibrace lásky" ostatním, aniž bych si uvědomil, že kdybych mohl dělat všechny ty věci zároveň, bylo by to neuvěřitelně rozporuplné a divné. Právě teď se cítím, jako bych byl míň než pytel sraček. Lépe to popsat nedokážu. Myslím tím, že každý na něco žárlí, i když si myslí, že ne a i když je se sebou duševně vyrovnaný, tak ho pořád něco trápí.
Takže se snažím zjistit, jak mít radost z něčích úspěchů, aniž bych si přál, aby byly moje. Vím, že je lehčí, když si za svoje úspěchy můžete sami, ale cítím, že všechno je propojené. Čím víc hledám lásku v jedné věci, tím víc jí vidím ve všem, co mám. Takže teď přicházím s myšlenkou. Díky ti Vesmíre za to, že jsi mě přivedl do nejméně atraktivních částí sebe sama, tedy kromě mých vlasů na týlu. Učím se víc.
"Pat Monahan, zpěvák dnešní nejlepší frontman kapely, zašel tak daleko, že pozval na pódium šest fanynek, aby s ním zpívaly..."
"Zveřejněte ty obrázky na Facebooku," řekl jim.
"Koncert Trainů byl zajímavý, odlišný a naplnil má očekávání. Problém tour není v tom, jestli Jon Mayer brojí proti odpůrcům nebo oni proti němu. Problém je tento… Kdo vlastně vede kapelu?"

S láskou, Pat


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama