I’m trying…seriously! -11.6.2011

20. října 2012 v 17:24 | Ketly |  Blogahan - Pat's Blog 2011


Snažím se... vážně!

Jo! Několik posledních let mám v životě lidi, se kterými bojuji, protože se nedokážu oprostit od bolesti a zloby, jež k ním cítím.
Za několik posledních dnů jsem potkal 2 takovéto osoby. Napoprvé jsem prostě nechal zlost plavat, když jsem ho zahlédl. Cítil jsem se odzbrojený. Napodruhé, to bylo včera, jsem se téměř doopravdy přestal ovládat. Měl jsem chuť mu říct, proč k něm cítím tu zášť a zlobu, ale uvědomil jsem si, že bych si to nikdy neodpustil. Zničilo by mi to život a vztahy s lidmi, které miluji a navíc to všechno chci nechat plavat, zapomenout nebo odpustit. Takže se vám omlouvám, že vám nemůžu sdělit podrobnosti, ale nedusím v sobě tu zlobu pro nic za nic. Nechávám to plavat! Nechávám to plavat! Nechávám to plavat! Cítím se lépe. Dobře. Malinkými krůčky. Nechávám to plavat!
Jsem nesmírně vděčný za všechno, co jsem se kdy naučil a za všechno, co jsem byl za ty roky schopný učinit. Dokonce i obtížné chvíle bych nenahradil dobrými. Cesta mě zavedla tam, kde jsem. No tak! Nechte to být! Chcete radu, jak na to? Smíchejte trochu kouření, alkoholu, drog a dalších těchto věcí. Pokud dokážu uběhnout míli za 6 minut, odpustím. Myslím, že jo.
Dobře, nakonec jsem to všechno řekl na rovinu. Je čas jít dál a odpustit. Čekám na odpuštění. Je čas. Díky za vyslechnutí.

S láskou, Pat

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama