Not quite sure - 3.10.2011

20. října 2012 v 17:27 | Ketly |  Blogahan - Pat's Blog 2011

Nejsem si úplně jist

Nemám ani jediný nápad na psaní. Připadám si, jako bych šel pozdě na schůzku a nevěděl, proč na ní vlastně jdu, takže se snažím co nejvíc spěchat a doufám, že časem si vzpomenu na to, proč na tu schůzku jdu.

Zatím nic… hmmm… pořád nic. Budu improvizovat. Doufám, že se jednou stanu mistrem improvizace.

Fajn, musím se zorientovat… Stojím před obchodem s potravinami a v náručí držím svou tří letou spící dceru. Z rádia zní Daryl Hall. Doufám, že rádio moderuje Howard Stern, ale nejsem si jist, zda by poklidný spící podzim ocenil komedii bez zábran. Dnes mám štěstí, Howard moderuje. Mé dceři se to líbí tak jako mně.

Chtěl jsem uvést nějaký příklad dobrého rodičovství… aspoň doufám. Měl bych poděkovat svému tátovi.

Co se týče dalších věcí, brzy začneme pracovat na nové desce. Jsem tak natěšený. Budeme pracovat v LA, SF, Seattlu. Chtěl bych strávit den nebo dva na Havaji nebo na Měsíci.

Pořád ještě máme v plánu uspořádat party v SF pro několik stovek lidí. Napadlo mě, že bychom mohli hlasovat. Pokud budete hlasovat sami pro sebe, nebudete pozváni. Myslel jsem, že byste to měli být VY, kdo o tom rozhodne. Můžete hlasovat pro lidi a říci důvod. Party nebude hned, možná že v lednu. Doufám, že se vám ten nápad líbí.

Podařilo se nám složit pár písní. Ještě se snažím nějakým způsobem dotvořit atmosféru k desce. Hodně jsem poslouchal Vana Morrisona a The Band. Pak jsem brouzdal na iTunes a zaposlouchal jsem se do těch nejlepších písní jako třeba Lover You Should've Come Over. Chybí mi Buckley. Když začínalo Radio Head, složili pár skvělých písní. Fake Plastic Trees je úžasné. James Taylor. Carol King! Napsala tisíce hitů.

Každopádně poslední dobou více jím. Připravuji se na hostinu na Díkuvzdání. A taky se chystám zbaštit co nejvíc bonbónů na Halloween. Myslím, že budu novým "Zakulaceným Rockerem". Ještě uvidíme.

Chybíte mi!

S láskou, Pat
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama