Dear Ego, - 3.12.2010

20. října 2012 v 17:20 | Ketly |  Blogahan - Pat's Blog 2010

Moji drazí,

v minulosti jste pro mě udělali pár úžasných věcí. Za život jste mi dali velkou spoustu příležitostí. Například jste mě přiměli, abych zpíval na stole, protože lidi nechtěli uhnout zrakem od svých skleniček. Děkuji! Přiměli jste mě tancovat na jevišti, i když jsem se bál a sundat si tričko, přestože jsem se sebou nebyl zrovna spokojený. Podpořili jste mě, když to nikdy jiný neudělal a já nikdy nebudu schopný splatit vše, co jste pro mě udělali.
Teď přichází to ALE… Je mi to líto, ale budu vás muset požádat o to, abyste mi dali volno. Možná právě nastal ten pravý čas zavolat starým přátelům, aroganci a marnosti a jít si zalyžovat do Aspenu nebo tam někam. Nežádám vás, abyste mi dali volno navždy. Jen potřebuju trochu prostoru. Není to vámi. Je to mnou. Myslím, že se stále více vzdalujeme. Myslím, že si potřebujete najít někoho mladšího, kdo se jen tak ukáže a dobije celé město. Někoho, kdo se aktivně zajímá o Rolling Stone. Možná že najdete toho pravého mezi hordou profesionálních sportovců, kteří nejsou ochotni dát autogram dětem, protože jsou zaneprázdnění nebo vyčerpaní. Nebo mezi nějakými slavnými herci.
Podívej se, Ego, měl jsi velice pěkný proslov. Jenom ti už nevěřím. Když tě cítím na blízku, tak nevěřím ani sobě. Čekám, až tě někdo nahradí. Já vím, já vím. Pro mě je to také těžké. Nepodvádím tě, ale lhal bych, kdybych popřel, že jsem nechtěl. Žijeme dva rozdílné životy. V dobách, kdy jsem pil a byl jsem sám, mi připadalo, že toho máme hodně společného. Taky mám strach. Žili jsme bok po boku dlouhou dobu. Já jsem se dožadoval pozornosti, lásky, uznání a respektu a ty jsi mi napovídal, že je pouze v mojí moci si rozhodnout, zda to dostanu nebo ne. Všechny ty chvíli, kdy jsem se dožadoval uznání za svoje úspěchy, jsi říkal, že lidi, kteří mi ho nedají, jsou hloupí. Oceňuji tvoje úsilí, ale už je na čase se rozloučit. Dnes večer jsem sbalil všechny tvoje věci a vyhodil je ven. Až zase dostaneš chuť jednou přijít, už mě nenajdeš. Nechci být sváděn vším, co mi řekneš. Prosím, už mě nikdy nekontaktuj. Možná bychom někde v pekle mohli být přátelé. Pro zatím oba dva musíme jít vlastní cestou a najít znovu sebe sama. Chystám se vyjít mezi lidi, být skromný, pochválit a odpustit několika lidem. Doufám, že se budeš mít dobře. Jsem si jist, že někdo za tebe bude velice šťastný. Navždy si budu pamatovat ty krásné chvíle a budu se smát, jen když pomyslím na to, jak jsme se měli rádi. Doufám, že mi jednoho dne odpustíš, ale život s tebou nebyl takový, jaký jsem si představoval…
Takže, jsi volný. Měj se dobře, Ego. A pokud si najdeš čas, tak se kopni do zadku! Prospěje ti to! Díky!

S láskou, Pat

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama