Finally! - 2.3.2011

20. října 2012 v 17:21 | Ketly |  Blogahan - Pat's Blog 2011

Konečně!

Omlouvám se za zpoždění.
Asi před 5-6 týdny jsem tweetoval na mém Blackberry a najednou mi zčernal display. Zkoušel jsem jiné telefony, nakonec jsem změnil výrobce a vrátil se zpátky k RIM.
Každopádně… jsem zde a jsem nedotčen technickým voodoo, které mě chtělo přemoci.
Začnu tím, že vám poděkuji za těch několik posledních úžasných měsíců. Austrálie s INXS byla nádherná. Zamiloval jsem si tamější skupinu, fanoušky, atmosféru, jídlo, všechno. Nový Zéland byl taktéž úžasný. Nádherné místo. Měli byste se tam někdy podívat… nebo si zajeďte do severní Kalifornie, pokud nemůže na Nový Zéland. Pak jsme si vzali den volna a rozhodli se jít na Grammy. Upřímně jsme se rozhodli až v poslední minutě. Nechtěli jsme tam jít, ne proto, že bychom byli líní. Důvod byl ten, že jsme byli tak dlouhou dobu po tlakem, že jsme prostě potřebovali vydechnout. Pak jsme se dohodli, že kdybychom nepřišli, vypadli bychom slabě, takže jsme si řekli: "Pojďme pogratulovat Glee." Byli jsme nesmírně překvapeni, když neřekli Glee, ale Train. Nedokážu vyjádřit, jak moc jsem překvapen a potěšen. Bylo to neslýchané. Byli jsme přešťastní a rozhodli se jít. A zažili jsme tu nejlepší noc vůbec. Zapomněl jsem poděkovat mé ženě a také všem fanouškům. Odpusť mi Amber… takže… jak se máš?
Včera jsem měl narozeniny. Ještě další 2 dny strávím na Havaji s mojí rodinou. Zase jsme nabyli ztracenou energii. Všem děkuji za úžasné blahopřání k narozeninám. Všichni jste moc milí. Zítra mám ještě jednu oslavu, pak jedeme do Mardi Gra a pak nás čeká let do Jižní Ameriky. Jako první zastavujeme v Chile na koncertě Shakiry a jsme opravdu natěšení, že uvidíme místa, které nám byla prozatím skryta.
Ještě je toho tolik, co bych chtěl říct, nebýt mojí špatné paměti. Teď zase začnu přidávat blogy, protože mám nový mobil.
Znovu vám chci poděkovat za těch několik úžasných posledních týdnů a celých 16 let, co Traini existují. Děkuji za to, že nás máte rádi. Děkujeme za všechny dary a doufám, že cítíte tu lásku, kterou se vám snažíme dát.
Woohooooooo vyhráli jsme zatracený Grammy! Děláte si snad srandu?!?!?!?!

S láskou, Pat

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama