The best compliments... - 2.4.2011

20. října 2012 v 17:22 | Ketly |  Blogahan - Pat's Blog 2011

Ty nejlepší komplimenty...

Se zcela jistě týkají charakteru. Miluji všechny pochvaly a můžu vám zaručit, že nikdy nezůstanou nedoceněné, ale pokud si někdo všimne mojí práce, pak jsem šťastný jako blecha. Kdysi jsem byl poctěn nádhernou pochvalou od někoho, koho nesmírně respektuji. A ta nejlepší část je to, že ho obdivuji pro jeho osobnost a ta je jednou z nejhezčích, kterou jsem kdy poznal. Takže to byl opravdový dar.
Samozřejmě že se mi líbí, že lidé mají rádi mou práci, tak jak ji dělám, ale stejně si pořád myslím, že jen zřídkakdy vidíme pravou verzi veřejně známých osob. Vždycky se snažím být dobrý ve své práci. Absolutně respektuji kohokoliv, kdo odvádí svoji práci dobře. Nezajímá mě, jestli děláte veřejně prospěšné práce nebo jste obchodní magnát, pokud jste dobří, patří vám moje láska.
Lidi, buďte dobrými rodiči! Je to těžké. Zažil jsem to. Rád bych řekl, že jsem v tom dokonalý, ale to nejde. Nemůžete být pryč tři čtvrtě roku a očekávat, že budete zvládat perfektně něco, tak složitého. To ale odbočuji. Omlouvám se. Chci tím jednoduše říct, že skvělý charakter je pro mě něco více neznámého než ostatní věci. Je to něco, co mi připadá víc atraktivní, pěkné a více složité než jakýkoliv jiný možný úspěch. Neznamená to mít prachy… znamená to, že víte, jak je získat a poté s nimi zacházet. Není to o tom, kolik máte dětí, ale zda si vyberou, že budou vašimi přáteli, až zestárnou na tolik, že si budou schopni zvolit. Není to o ničem jiném, než o tom, jakým způsobem se rozhodnete hrát hru.
Nikdo netouží po výhře víc než já. Vlastně jsem musel přestat hrát šachy, protože jsem neměl čas na nic jiného než na online hru. Takže, ano, rád vyhrávám. Mám rád ty chvíle, kdy přebíráte cenu. Miluji odměny. Jsem příliš mladý na to, abych si zahlcoval mysl tolika touhami na vítězství. Připouštím, že mi občas chybí nadhled, ale takový prostě jsem. Na druhou stranu nevidím smysl v takovém vítězství, kdy se radujete z prohry druhého nebo se chováte, jako že výhra je všechno. Nic není horší než bolestná prohra… kromě nešťastné výhry. Chci vyhrát, ale zároveň chci, aby všichni vyhráli. Až jednou vyhrajeme, buďme vděční a rozhlédněme se kolem sebe. Pogratulujte si. Pogratulujte svému týmu, svým přátelům, všem ostatním. A také nezapomeňte jaké to je prohrát. Pokora, rozpaky, zklamání, ztráta sebevědomí. Představte si, jak by se s vámi zacházelo jako z vítězem a řiďte se podle toho. Buďte v tom dobří. Buďte správnými vítězi. Je to krása.
Mimochodem, zde mluvím k sobě. Neustále si musím připomínat, že krása je ve všech. Nikdo není ochuzen. Všichni vyhrajeme, i když prohrajete. Moudrosti k nezaplacení dostanete z obou zkušeností.
Doufám, že si mě jednou mé děti zvolí za přítele. Doufám, že více lidí, které obdivuji, shledají kvalitu i ve mně. Doufám, že všichni oslavíme vítězství i prohry s důstojností a láskou. Doufám, že se Japonsko postaví na nohy. Doufám, že nás svět vyléčí a že se naučíme, že na úplném konci svět zvítězí. Pomozme mu zvítězit, aby si všichni uvědomili, co nám všechno nabídl. Doufám, že se naučím cítit se víc dobře ve svém vlastní těle, když mě ostatní budou pomlouvat a pohlížet na moje nedostatky a slabé stránky. Budu to brát jako něco, z čeho se můžu poučit. Věřím, že to dokážou všichni. Posledních několik týdnů v Latinské Americe jsem si velice užil, doufám, že jste všichni zdraví a plně připravení na jaro a poté na léto a na hromady skvělých zážitků. Doufám, že cítíte lásku, kterou vám skrze tyto řádky posílám a též doufám, že se brzy shledáme.

S láskou, Pat

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama