Credit where it’s due… - 22.9.2012

20. října 2012 v 17:35 | Ketly |  Blogahan - Pat's Blog 2012


Příspěvky jako povinnost

Pamatuju si, jak jsem kdysi v jednom díle Today Show dával mladé dívce svoje tričko, teď po každém koncertu věnuji nějakému dítěti podepsanou kytaru. Jsem obdařen velkorysostí a soucitem, nebo jak to lidé nazývají. Vážím si toho. Teď chci přispívat těm, kteří si to DOOPRAVDU zaslouží.

Lidé nenávidí potíže. My všichni je nenávidíme. Někteří je překonávají s úsměvem a jiní si při tom stěžují a trucují. Dělání potíží je to, co nás dělá lidmi. Vychovávat děti, vychovávat postižené děti, milovat, milovat lidi, kteří potřebují hodně pomoci, být přáteli, být přáteli někomu, kdo nás odmítá; věřte mi, že všechny tyhle věci jsou opravdu na obtíž. Jsou časově náročné. Berou nám náš volný čas. Stojí nás mnoho úsilí. Všichni, kdo tyto věci podstupují, si zaslouží příspěvky a uznání za to, že dokážou být velkorysí, laskaví, soucitní a milující.

Když jsem obdaroval děti všech tvarů a velikostí; můj úděl se splnil. Tyto děti tráví čas se svými maminkami, tatínky, přáteli a sourozenci. Všichni tihle lidé je tak moc milují, že jim nejsou na obtíž, nepřemýšlejí o sobě, protože jsou tak moc zabaveni milováním těch krásných stvoření.

Kdysi jsem dal jedné dívce podepsanou kytaru a její táta brečel dalších deset minut štěstím. Četl jsem mnoho dopisů od matek, které děkovaly mně a kapele za to, že jsme jejich děti učinili výjimečnými.
Viděl jsem lidi, kteří štěstím brečeli za svoje přátele, protože jsem je pozval na pódium při koncertě.
Všechny milující rodiny a přátelé jsou odrazem svých rodičů. Mezilidská láska mě tak ohromuje.
Jestli jste někdy pochybovali, že něco dokáže být silnější než láska, pak přijďte na náš koncert. Slibuji, že už nikdy více nebudete pochybovat.

Takže děkuji těm, kteří skutečně někdy přispěli lidem, kteří to potřebují. Děkuji, že se o ty neuvěřitelné lidi staráte. Děkuji za ty dny, které nebyly úplně jednoduché, za potíže a pocity bezmoci, které nás nikdy neodradí od lásky k nim.
Děkujeme vám, že s těmihle kouzelnými nápady přicházíte na naše koncerty a oslavujete spolu s námi naši hudbu.

Vy jste hrdinové a stejně tak i oni.
Vy jste ti inspirující dárci, ke kterým chováme nehynoucí respekt.
Oceňuji, že jste ke mně tak laskaví, ale to, jestli pomůžete, už záleží jenom na vás.

Děkujeme vám za to, že jste tak milující a krásnou součástí naších životů.
Děkujeme za vaši oddanost! Amen!!

S láskou, Pat

© 2012 Pat Monahan
© translate - 2012 Ketly
Autorem textu je Pat Monahan. Text je přeložený mnou a podléha autorským právům. Zakazuji jakékoliv volné šíření bez mého souhlasu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama