Where I’m at... - 17.4.2011

20. října 2012 v 17:22 | Ketly |  Blogahan - Pat's Blog 2011

Jak na to teď jsem...

Tehdy před třemi lety, když jsem napsal "Hey, Soul Sister", jsem nemohl vědět, že bude mít takový úspěch, jaký má teď. Neustále koncertujeme po celém světě. Mám dojem, že to stmelilo lidi dohromady více, než jenom pouhý koncert. Jsem hrozně vděčný, že mi Vesmír nabídl vše, co jsem chtěl.
Důvod, proč jsem to předtím psal je ten, že jsem začal psát písně na novou desku. Tedy já vlastně pořád píšu a už mám pár hodně dobrých písniček, které byste měli slyšet, ale já tím myslel to, že jsem uvedl do chodu "tvůrčí proces" - seznamuji se s lidmi, kteří jsou pro mě inspirací, a doufám, že se jejich kouzlo přenese na mě. Jako první jsem se zastavil za Espenem a Amundem (moje inspirace na "Soul Sister") v New Yorku. V New Yorku se vždy rodí mé nejlepší nápady. Netuším proč. Předpokládám, že to město je tak nabyté energií, že chce pracovat. Vždy žádám město a Vesmír, aby mi zaslali nějaká poselství a nápady na písně, doufám, že jsem vhodným zprostředkovatelem jejich zpráv. Napsali jsme 5 písní. Když píšu píseň, nemám tušení, jestli se bude líbit, takže doufám, že když si ji poslechnu tak za týden nebo dva, bude se mi stále líbit. Požádal jsem jednu ženu, zda by se mnou nenazpívala duet. Jmenuje se Elle King. Je opravdu skvělá… skvělá zpěvačka a textařka. Zjistěte si o ní něco. Všechny ostatní písně bude zpívat pouze moje maličkost.
Jedna píseň mě přinutila brečet. Jmenuje se "Sing Together". Je přesně ta píseň, kterou chci slyšet na pohřbu… za pár stovek let. Hluboce mě to zasáhlo tím způsobem, že bych chtěl, abychom všichni zpívali společně a oslavili tak něčí život. Všichni bychom se sešli a společným zpíváním přivedli na svět nový život. Je to jistý druh kouzla, který se na mě přichází na koncertech. Je to dar!
Minulý týden jsem byl na večírku v Bay Area a zazpíval si s MC Hammerem (úžasný chlap), potkal jsem Ashtona Kutchera a Demi Moore. Jsou také úžasní. Demi je moc milá a přirozená. Je to super pocit, když se se setkáte s lidmi mimo jejich pracovní dobu a zjistíte, že stojí za to být jejich fanoušky.
Doslechl jsem se, že se snažíte přijít na víc informací a společných koncertech Train/Maroon 5. Slibuji, že to bude skvělé. Vymysleli jsem několik nových prvků, které vám chceme ukázat. Nemůžu se dočkat.
Právě teď jsem v Vail. Zítra brzy ráno vyrazím do Kony a potom přímo do NYC na několik koncertu a na psaní.

Připojuji fotky fotku Espena a Amunda a taky fotku Elle King.
Doufám, že jste všichni v pořádku a jste šťastní.

S láskou, Pat

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama