South America - 17.2.2011

20. října 2012 v 17:22 | Ketly |  Blogahan - Pat's Blog 2011

Severní Amerika

Minulou noc jsme hráli v Porto Alegre v Brazílii. Vokalisti a tanečníci byli úžasní. Na konci zazpíval Ziggy Marley a ještě nějaká žena. Omlouvám se, ale nepamatuji si její jméno. To je pro mě tak typické, zapomínat jména. Rád jsem se setkal se Ziggym. Působil na mě jako dobrý muž. Celý život byl zvyklý dělat jenom záskok. Jeho píseň "Tomorrow People" zněla dobře. Zamiloval jsem si ji. Vlastně jsem si myslel, že je od Boba Marleyho. Jsem rád, že vím, že je od Ziggyho.
Jižní Amerika mě hrozně fascinuje. Všichni jsme hrozně unavení z té těžké práce, ale každý den se setkáváme s krásnými, milými a nadšenými fanoušky. Je to pro nás požehnání a čest. Máme v životě takové štěstí. Je skvělé, že naše rodiny to tak také chápou. Naše nepřítomností nikdy neopovrhují, jen jim někdy chybíme. Dobrá rodina - o tom to všechno je. V Latinské Americe je dobrá rodina jedna z největších společenských hodnot. Kultura se zde točí hlavně okolo rodiny a techna. Lidé zde milují opravdové techno a hard rock. Připlížili jsme se sem s nadějí, že zapadneme.
Před chvílí jsme dorazili do Brazílie, proto jsem vás chtěl pozdravit. Chybí nám naši američtí a evropští fanoušci, slibujeme, že brzo zveřejníme další data koncertů. Těšte se! Přidali jsme do koncertů pár nových prvků, takže byste se měli bavit víc než kdy jindy. Přeji vám šťastní Den Svatého Patrika. To býval můj den… ještě tehdy. Zuřil jsem jak… no, to by asi stačilo.
Doktor Brule ze scénky "Check it Out" už zešílel. Chci poděkovat všem zaměstnancům pracujících okolo kapely, že nám pomáháte. Bývá to šílené. Doufám, že jste zdraví a máte se dobře. Taky jsem se chtěl zmínit, že čtu "The Fifth Sacred Thing". Zamiloval jsem si to. Díky

S láskou, Pat

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama