Indianapolis - 15.8.2011

20. října 2012 v 17:26 | Ketly

Indianapolis

Nejsem zvyklý mluvit tragédiích, jako třeba o té, která se stala v sobotu večer v Indianapolis a nedokážu si představit, že bych se někdy dobrovolně díval na video, které zachycuje tragédii. Ale vím, že prostá myšlenka není dostatečná. Skutečnost, že mi je tohle téma velice blízké, ještě umocňuje to, že příští týden jedeme do Indianapolis na koncert. Mohlo by se to stát komukoliv z nás, kapele, personálu nebo divákům. Takže mě napadlo, že se k tomu vyjádřím. Vždycky jsem si říkal "věci se dějí z nějakého důvodu", ale nemůžu přijít na to, jaký je důvod k tomu, aby se zřítil stožár na světla u pódia. Nechci kázat Vesmíru, jak by měl jednat, ale žádám lidi, aby více dbali na zabezpečení konstrukce pódia. Vím, že počasí zapříčinilo všechny tři tragédie, ale prosím vás, opatrujte jak blahobyt svůj, tak blahobyt ostatních a nehleďte na to, že za bezpečnostní kontrolu dostáváte zaplaceno.

Pokud peníze v téhle tragédii nehrají roli, pak se velice omlouvám za to, že jsem vás obvinil, ale zároveň jsem velice překvapen, protože peníze hrají roli snad ve všem, co děláme.

Je mi líto všech obětí a lidí, kteří byli zraněni touhle absolutně strašnou chybou, a pamatujete, že na vás neustále myslím a posílám vám lásku. Za pár dní k vám přijedeme a doufáme, že vás učiníme šťastnější.

Děkuji, že jste vyslechli moje řečnění a pamatujte - dávejte na sebe pozor, jasné?

S láskou, Pat

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama