Fans - 14.5.2011

20. října 2012 v 17:23 | Ketly |  Blogahan - Pat's Blog 2011


Fanoušci

Vždycky jsem trpěl dojmem, že slovo "fanoušek" je označení pro někoho podřadného, že být fanouškem znamená nebýt při smyslech a nevědět co nebo kdo jste. Proto jsem vždycky naše fanoušky nazýval přáteli. Teď jsem o něco moudřejší než tehdy a s čistým svědomím můžu říct, že fandím některým věcem a necítím se podřadně či méněcenně. Být fanouškem něčeho či někoho je zábava, zvláště v momentě kdy potkáte svůj idol a on vás inspiruje a dokáže vám, že ho máte obdivovat i nadále.
Plavba na počest stanici VH1 my dala šanci poznat mnoho hudebních fanoušků, samozřejmě i fanoušků Trainů, The Script a fanoušky 10 dalších skupin a umělců. Na lodi byli samí skvělí lidé a já si uvědomil, že na lodi je jen zlomek našich fanoušků. Jaký to ale je požehnaný život! Jaká požehnaná loď. Upřímně jsem se na plavbu netěšil. Po dvou hodinách mě to nadchlo. V březnu plánujeme "Train Wine Cruise" (plavbu kapely s vínem), už máme něco vymyšleného a zcela jistě to nadchne všechny naše fanoušky a přátelé. Všichni jste tak srdeční, milí a inspirující. Jsem rád, že to vím.
Včera večer jsem v Jacksonu potkal Blair (na Twitteru se jmenuje PMtrainfan). Úžasné a roztomilé děvče. Doprovázeli ji její úžasní rodiče a já jsem prostě měl chuť je všechny políbit za to, jakou rodinu dokázali vytvořit. Jsem rád, že zažili něco, čeho si můžou všichni vážit.
Překypuji vděčností. Vždycky si budu nesmírně vážit, když budou mít lidi zájem o mě nebo o kapelu.
Pověděl jsem Blair nápad. Uvidíme, co mi na to řekne… co kdybychom uspořádali skvělou exklusivní party v San Francisku těsně před vydáním nové desky? Pozvali bychom všechny přátele a pár lidí, kteří chodí na koncerty, a dáme vědět o našich nových písních. Myslím, že by se všichni mohli bavit a taky budeme mít příležitost si popovídat s těmi, kteří k tomu na normálních koncertech nedostanou příležitost. Ten nápad se mi začíná zamlouvat. Je to na ten styl "pečení holubi do huby". Chci říct, že si vás všech vážíme… přestaň konečně kecat!… ukaž to! Dobře. Páni. Právě jsem mluvil sám k sobě. Zvláštní. Zábavné ale zvláštní. Už jsem tak unavený.
Miluji vás za všechnu tu lásku, kterou mi posíláte. Mějte se dobře, se všemi se brzy uvidím a brzo napíšu.

Pat

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama