Some happy endings are sad - 6.7.2011

20. října 2012 v 17:24 | Ketly |  Blogahan - Pat's Blog 2011

Některé šťastné konce jsou smutné

Čím víc se blíží poslední koncert k albu "Save Me San Francisco", tím víc začínám cítit smutek nad tím, jak naše tříroční práce skončí. Naše cesta byla lemována radostí, smíchem, úspěchy, znovuzrození, novými přáteli a i těmi starými a hlavně obrovským množstvím lásky, kterou jsme s vámi mohli sdílet.
Musím se přiznat, že jsem v tom velkém víru zábavy hodně dospěl. Vlastně ta "zábava" byla největší lekcí ze všech. Pokud vás to nebaví, nedělejte to. Tohle mi vždycky připadalo nemožné. Kolik lidí se v práci baví? Myslel jsem, že zábava je odměna za udělanou práci. Teď beru práci jako zábavu, proto moje odměny spočívají ve splněných očekáváních. Mám dar, že se můžu vyjádřit prostřednictvím hudby a přinést lidem radost tak často, jak je můžu. Princip užívání si tak často, jak jen můžu, mi od základů změnil život. Pokud miluji práci, tak mojí odměnou je další práce. Jak snadné.
Předností je bezpočet. V Jižní Americe se těžce cestovalo, ale jsou tam úžasná místa a lidé. Poprvé jsem se dostal do Asie, na Nový Zéland, do Dubaje. Do úžasné Austrálie a Evropy. Koncerty v Irsku změnily moje názory a Plavba VH1 byla nesmírně inspirující.
Všechny tyto životní momenty by nebyly skvělé bez lidí, které jsme potkali, pro které jsme hráli, zpívali a ujali se jich. Traini opravdu mají ty nejlepší fanoušky a přátele na světě. Jsem si jistý, že každá kapela/umělec to o svých fanoušcích říkají také, ale naši fanoušci jsou tak upřímní, obyčejní lidé, kteří inspirují svět svojí vlídností, posíláním děkovných vzkazů, spřátelováním se s lidmi po celém světě, pomáháním si navzájem a tím, že jsou si jeden pro druhého příkladem. Hey, Soul Sister byl obrovský dar. Děkuji Vesmíru, andělům a mámě! Sblížilo nás to. Vykouzlilo úsměv na tváři. Spojilo děti a rodiče. Jsem nesmírně vděčný, že jsem byl zvolen nadpozemskými silami jako prostředník, který sdílí lásku.
Na shledanou na dalším letním koncertě. Na oslavě naší nové desky. Na nějaké nové cestě. Bude to boj. Bez práce nejsou koláče. Nesejde na tom, jak se v téhle chvíli máte. Jednou nastanou zlaté časy. Každičké místečko bude zaplněno šťastnými úsměvy nás všech. Nemějte strach, všechno nakonec dobře skončí. Budete mít poctu zažít šťastný začátek.
Děkuji každému za tenhle krásný život.
Uvidíme se brzy.
A jak říká můj přítel L…

S požehnáním, objetím a láskou, Pat

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama